KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11565175
nr 1156 5175
Outi Heiskanen
(f. 1937), Finland
Etsning, Kompositioner, signerad och daterad 1985, motivet: 34x64
Outi Heiskanen, finländsk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:40:32
300 kr
400 kr
Outi Heiskanen
nr 1156 5175
Outi Heiskanen
(f. 1937), Finland
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 22 januari 2018 |